Agencja Kreatywna – co może wnieść w rozwój Twojej firmy?

Agencje kreatywne w ostatnich latach diametralnie zaczęły zwiększać swoje zasięgi. Firm na runku pojawia się coraz więcej, a nie każdy początkujący przedsiębiorca ma specjalistyczną wiedzę w zakresie kreowania swojej marki. Przy obserwowaniu zmieniających się ciągle warunków u wielu przedsiębiorców pojawia się dosyć zasadne pytanie: czy właściwie jest jakikolwiek sens współpracować z agencją od reklamy? Aby zgłębić się mocniej w temat, należy zwrócić uwagę na kilka istotnych aspektów przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Agencja Kreatywna – w czym Ci pomoże?

Agencja kreatywna jest firmą, która oferuje szeroki zakres usług takich jak np. przygotowanie stron internetowych, identyfikacja wizualna czy kampania reklamowa. Najogólniej rzecz ujmując, agencje kreatywne pomagają dobrać dla swoich klientów, odpowiednie przedstawienie ich usług lub produktów w różnych środkach masowego przekazu. Specjalizują się w projektowaniu atrakcyjnych dla potencjalnego odbiorcy reklamach telewizyjnych, ogłoszeniach w prasie drukowanej bądź nagrywaniem skryptów lektorskich dla audycji radiowych.

Ile agencji kreatywnych, tyle pomysłów. W czasach kolorowych bilbordów, masy różnych koncertów bądź innych wydarzeń w miastach (i coraz częściej w nawet słabo zaludnionych wsiach), zobaczyć można co ciekawsze rozwiązania reklamowe, promowane przez niektóre firmy. Kreatywność odgrywa tu pierwsze skrzypce. Trzeba myśleć nieszablonowo, by dany produkt lub usługa wyróżniały się na tle innych i przyciągały swoją uwagę. Strach pomyśleć, na co jeszcze niektórzy z pracowników tychże działalności mogą wpaść w najbliższej przyszłości.

5/5 - (50 votes)

Agencja kreatywna opracowuje i wdraża oryginalne rozwiązania, które pomagają firmom zwiększyć świadomość marki, lepiej zaprezentować produkty lub usługi, a w efekcie zwiększyć zyski. Wiedza o tym, co robi agencja kreatywna, może pomóc zrozumieć ich działalność, są dla ciebie odpowiednim środowiskiem pracy.

W tym artykule przyjrzymy się rodzajom agencji kreatywnych i temu oraz czym się zajmują.

Czym jest agencja kreatywna?

Agencja kreatywna to organizacja, która wykorzystuje strategie kreatywne, aby pomóc klientom osiągnąć ich cele. Agencja kreatywna, nazywana czasem agencją marketingową, zazwyczaj koncentruje swoje wysiłki w jednym z następujących obszarów:

 • Strategia: sposób, w jaki firma obsługuje klientów i generuje przychody;
 • Projekt: jak wygląda firma i jej produkty;
 • Technologia: jak firma integruje rozwiązania technologiczne ze swoimi praktykami;
 • Reklama: w jaki sposób przedsiębiorstwo sprzedaje siebie i swoje produkty lub usługi konsumentom.

Każda z tych agencji zatrudnia członków zespołu w rolach specjalnie dla usług, które agencja kreatywna świadczy. Oto kilka najczęstszych ról w agencji kreatywnej:

 • Projektanci: część działu kreatywnego, tworzą produkty kreatywne, takie jak reklamy, strony internetowe i aplikacje mobilne.
 • Dyrektorzy kreatywni: szefowie działu kreatywnego, nadzorują pracę projektantów, aby upewnić się, że spełniają standardy klientów i zatwierdzają gotowe projekty do dostarczenia klientom.
 • Przedstawiciele obsługi klienta: ci profesjonaliści pracują z klientami, aby zrozumieć ich biznes i cele, a następnie dzielą się potrzebami i wizjami klienta z działem kreatywnym.
 • Badacze: ci specjaliści badają trendy rynkowe i wymagają pomocy od klientów, aby podejmować świadome decyzje.

Agencja kreatywna może być wersją standardową, która skupia się na jednym elemencie, lub agencją full-service, która świadczy kilka powiązanych usług. Na przykład standardowa agencja kreatywna często specjalizuje się w prostych kampaniach w jednym medium, natomiast agencja reklamowa typu full-service może stworzyć zintegrowaną kampanię reklamową z elementami mediów społecznościowych, tradycyjnego druku i wydarzeń offline.

Agencja kreatywna — rodzaje

Agencja kreatywna dzieli się na kilka rodzajów, które skupiają się na czterech opisanych powyżej obszarach. Do jednych z najczęstszych należą:

 • Agencje reklamowe
 • Agencje cyfrowe
 • Agencje projektowe
 • Agencje interaktywne
 • Agencje konsultingowe

Agencje reklamowe

Agencja kreatywna tego typu tworzy kampanie reklamowe i materiały, które zwiększają świadomość klientów i ich produktów lub usług. Pomagają one firmom przyciągnąć nowych konsumentów oraz zwiększyć lojalność i akceptację wśród dotychczasowej bazy klientów. Niektóre wspólne usługi oferowane przez agencje reklamowe obejmują:

 • Badania rynku

Agencja kreatywna analizuje trendy rynkowe i prowadzi grupy fokusowe, aby ustalić, co docelowa grupa odbiorców myśli o marce i jej obecnych lub potencjalnych produktach i usługach.

 • Tworzenie strategii brandingowych

Agencje kreatywna typu reklamowego wykorzystuje badania rynku, aby pomóc firmom w opracowaniu strategii, które sprawią, że ich firma, jej produkty lub usługi będą bardziej widoczne. Strategia ta obejmuje różnorodne produkty promocyjne, które mogą pomóc firmie zwiększyć świadomość marki.

 • Produkcja reklamowa

Reklama jest tworzona na podstawie badań i strategii. Agencja kreatywna produkuje szeroką gamę reklam, w tym czasopisma, billboardy, radio i telewizję, dla skutecznych kampanii strategicznych.

 • Umieszczenie reklam

Agencje reklamowe zajmują się również organizacją umieszczania reklam. Mogą one znajdować się w czasopismach, gazetach, miejscach publicznych, radiu lub telewizji. Agencja kreatywna oferująca tę usługę posiada kontakty w tych branżach, dzięki czemu z łatwością umieszcza kampanie w imieniu swoich klientów.

Agencje cyfrowe

Agencja kreatywna tego rodzaju pracuje nad projektowaniem i rozwojem produktów i usług ekranowych. Pomaga firmom wykorzystywać technologię do przyciągania konsumentów i wyróżniania się na tle konkurencji. Projektanci agencji cyfrowych posiadają wiedzę artystyczną i techniczną, aby stworzyć rozwiązania cyfrowe, które spodobają się konsumentom. Niektóre typowe usługi agencji cyfrowych obejmują:

 • Obecność w sieci

Agencja kreatywna tworzy aplikacje internetowe i mobilne z wykorzystaniem projektowania adaptacyjnego i optymalizacji mobilnej, publikacje i kampanie w mediach społecznościowych oraz reklamy internetowe. Stosuje również optymalizację pod kątem wyszukiwarek, aby zapewnić swoim klientom wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania.

 •  Analityka strony internetowej

Agencje cyfrowe zbierają dane, które mierzą sukces kampanii internetowych, w tym współczynniki klikalności i konwersji, które obrazują zaangażowanie odbiorców.

 • Rozwój i projektowanie wewnętrznych i wewnętrznych aplikacji biznesowych

Podczas gdy duża część ich pracy skupia się na promocji publicznej, agencja kreatywna tworzy również strony internetowe i aplikacje do użytku wewnętrznego, takie jak wewnętrzne bazy kontaktów dla pracowników w całej firmie.

 • Reklama zewnętrzna

Agencja kreatywna typu cyfrowego tworzy również innowacyjne reklamy zewnętrzne z wykorzystaniem technologii, najczęściej z animowanymi wyświetlaczami.

Agencje projektowe

Agencja kreatywna tego typu koncentruje się na wyglądzie marek, produktów i usług. Sprawia, że oferty dla klientów są bardziej kuszące lub atrakcyjne od konkurencji. Często współpracuje z innymi organizacjami kreatywnymi, w tym agencjami reklamowymi i konsultingowymi, aby zrealizować swoje prace. Niektóre z usług oferowanych przez biura projektowe to:

 • Projektowanie cyfrowe: agencja kreatywna tworzy układy dla narzędzi marketingowych online na komputerach stacjonarnych lub mobilnych, w tym biuletynów elektronicznych i stron internetowych.
 • Projektowanie druku: tworzy również układy i szczegóły projektowe dla tradycyjnych reklam drukowanych, w tym ulotek, biuletynów, katalogów i plakatów.
 • Projektowanie korporacyjne: agencja kreatywna tworzy elementy wizualne, które określają tożsamość korporacyjną firmy, w tym logo, czcionki i opakowania.
 • Projektowanie produktu: projektuje również produkt, aby uczynić go bardziej atrakcyjnym bez poświęcania funkcjonalności.

Agencje interaktywne

Agencja kreatywna typu interaktywnego tworzy innowacyjne projekty cyfrowe, które zazwyczaj zawierają nowe technologie, multimedia i przyjazne dla użytkownika zasady projektowania. Agencje interaktywne zazwyczaj współpracują z innymi organizacjami kreatywnymi przy projektach na dużą skalę.

Niektóre z oferowanych przez nich usług to:

 • Projekt strony internetowej. Agencja kreatywna tego typu projektuje atrakcyjne strony firmowe na komputery stacjonarne i urządzenia mobilne. Jej strony internetowe mają więcej akcentów interaktywnych niż większość agencji cyfrowych.
 • Gry markowe. Agencje interaktywne mogą tworzyć interaktywne gry na strony internetowe i aplikacje mobilne, które zapewniają konsumentom rozrywkę oraz budują lojalność i świadomość marki.
 • Interaktywne billboardy. Agencja kreatywna często tworzy zaawansowane technologicznie billboardy, które zachęcają do interakcji. Wiele z nich wykorzystuje wirtualną rzeczywistość, rzeczywistość rozszerzoną i inne nowe technologie interaktywne.
 • Projekty łączące wirtualną rzeczywistość i rozszerzoną rzeczywistość. Oprócz interaktywnych billboardów agencja kreatywna typu interaktywnego może również opracować inne markowe projekty wykorzystujące te technologie, w tym wyświetlacze wprowadzające produkty na rynek i prezentacje w sklepach.

Agencje konsultingowe

Agencja kreatywna tego rodzaju opracowuje kreatywne strategie, które pomagają firmom przyciągnąć nowych odbiorców lub utrzymać dotychczasowych klientów. Korzysta z danych o klientach i badań rynku, aby zapewnić, że ich strategie mają największe szanse na sukces. Agencje konsultingowe często specjalizują się w konkretnym obszarze doradztwa, np. wdrożeniach, zarządzaniu przedsiębiorstwem lub konkretną branżą. Mogą doradzać swoim klientom w różnych kwestiach, w tym:

 • Wejście na nowe rynki. Wykorzystując badania rynku i dane dotyczące sukcesu produktu lub usługi klienta, agencja kreatywna pomaga firmom określić, w jaki sposób powinny rozszerzyć swoją bazę klientów i gdzie ekspansja może być opłacalna.
 • Zwiększenie sprzedaży i przychodów. Agencja kreatywna typu konsultingowego pomaga firmom tworzyć strategie, które zwiększają zyski i zmniejszają koszty operacyjne.
 • Wprowadzanie na rynek nowych produktów lub usług. Agencja kreatywna pomaga również firmom określić, jakich nowych produktów lub usług chcą konsumenci i jak je wprowadzić na rynek.
 • Poprawa operacji i procesów: Agencje konsultingowe oceniają procesy klienta w celu określenia bardziej wydajnych i skutecznych operacji we wszystkich obszarach, w tym rozwoju, produkcji, logistyki i obsługi klienta.

Pozostałe działalności, które można zlecić agencji kreatywnej

Oprócz planowania promocji usług agencje kreatywne mogą na potrzeby firmy oddelegować poszczególnych pracowników do innych obowiązków, związanych z popularyzacją. Czasami udostępniają jedną lub dwie osoby, tak zwanych Comunnity managerów do zarządzania profilami społecznymi, mającymi na bieżąco aktualizować status, kojarzony z działalnością.

Niekiedy proponują dla dłużej działających na rynku działalności specjalny model, nazywany analizą predykcyjną. Na jej podstawie ustala się ranking najczęstszych klientów, szacuje ryzyko odejścia w najbliższych latach, a także przewiduje możliwe działania, mające uatrakcyjnić model biznesowych, który zatrzyma usługobiorcę na dłużej.

Agencja kreatywna – klient

Gdy ktoś zdecyduje się na skorzystanie z usług z agencją kreatywną, pracownicy odpowiedzialni za kontakt z klientem powinni przeprowadzić szczegółowe rozeznanie na temat działalności, jaka jest prowadzona przez dane przedsiębiorstwo.

W pierwszym rozeznaniu agencja kreatywna bierze pod uwagę takie czynniki jak chociażby konkretna usługa sprzedażowa, zlecenia, jakich do tej pory podejmowali się jej pracownicy oraz co ważne zasób finansowy, którym może dysponować dla rozpowszechniania informacji o sobie.

Nie może też zabraknąć ich wglądu do dotychczasowej identyfikacji wizualnej, prezentującej działalność firmy. Agencja kreatywna powinna zadbać o główny znak graficzny, z którym wiązana jest dana spółka (chociaż oczywiście są wyjątki od tej reguły, w przypadku Apple, ktoś niezaznajomiony wcześniej z jej działalnością, patrząc na znak nagryzionego jabłka, pomyślałby, że jest to firma sadownicza, a nie wprowadzająca nowe technologie na rynek), dobrać szatę kolorystyczną, która w przyszłości już na zawsze, nieważne od kształtów logo będzie jednoznacznie kojarzyć się właśnie z ich produktami (błękitny odcień już zawsze każdemu będzie przypominał Twittera, nawet jeżeli strona w przyszłości postanowi zmienić obecny znak rozpoznawczy ze swoim ptaszkiem), oraz to w jakim charakterze reklamy, slogany i wiadomości będą formowane podczas kontaktów z przyszłymi klientami.

Na dalszych etapach współpracy w ciągu kolejnych lat procesy te będą na razie wyglądać podobnie. Z czasem oczywiście w modelu reklamowym mogą zacząć pojawiać się kolejne prototypy marketingowych działań rozsławiających markę, związaną z daną firmą.

Odpowiednia agencja kreatywna – jak dokonać wyboru?

Potrzeby klientów są zróżnicowane. Dla jednych najlepiej będą działały reklamy bądź słowne ogłoszenia w gazecie, dla innych codzienne wrzucanie zabawnych wiadomości na fanpage facebookowy. Wpisywanie w Google fraz w stylu: „Agencja kreatywna Warszawa” na pewno nie będzie dobrym rozwiązaniem. Warto pamiętać, że w tej branży nie ma czegoś takiego, jak najlepsza agencja, która działa ogólnie.

Jedna agencja kreatywna może specjalizować się w szeroko pojętej promocji na portalach społecznościowych, kolejna rozumieć, jakie strony będą najprzyjemniejsze do pozycjonowania dla przeglądarek, inna, w jakim czasie antenowym i na którym kanale puścić blok, związany z danym produktem. Dopiero w tym bardziej wąskim zakresie da się ustalić, czyje działania mogą być dla danych firm najlepszym rozwiązaniem.

Warto pamiętać także o tym, że w dalszym ciągu są to agencje od reklamy, co znaczy, że będą one potrafiły naprawdę dobrze wykreować swój wizerunek w sieci, nawet jeżeli w rzeczywistości pracownicy nie nadają do wykonania powierzonych im zadań.

W Internecie istnieje specjalne określenie dla działań, w których zakłada się puste konta, piszące komentarze od nieistniejących osób i podbijające oceny na portalach recenzenckich. Nowszą one miano tak zwanego marketingu szeptanego, który jest, jak można wywnioskować z opisu procederem bardzo nieetycznym.

Jeżeli tylko dany pracodawca ma możliwość, powinien w pierwszej kolejności skontaktować się z kimś innym ze swojej branży. Dobra sieć kontaktów jest podstawą w ogólnej dobrze prosperującej działalności firmy, wobec czego między prezesami różnych środowisk prędzej czy później wyrobi się odpowiednia opinia zarówno o procederach, stosowanych przez niektóre agencje, jak i polecenia do branż umiejących solidnie wykonać powierzoną im pracę.

Czy istnieje alternatywa?

Oczywiście istnieją też inne sposoby na promowanie swoich usług, bez zlecania reklamy firmom zewnętrznym, jednakże wiąże się to z większymi kosztami poniesionymi przez pracodawcę i jakby nie patrzeć takie działania sprowadzają się do tego samego. Zatrudniając pracowników, mających potrzebną wiedzę z zakresu promocji, można utworzyć w firmie coś, co jedynie zamienia słowo „agencja” na „dział” kreatywny.

Może zdarzyć się oczywiście sytuacja, w której Prezes działalności posiada jednak odpowiednie kompetencje i wiedzę o promowaniu usług, jednakże dzieje się to wyjątkowo nieczęsto, a próby promocji przez niedoświadczonych ludzi przynosiły zwykle więcej szkody niż pożytku (a w najlepszym razie nie miały żadnego wpływu na dalsze lepsze funkcjonowanie firm).

Istnieją też wyjątkowo nierozsądne działania, w których zadanie to spada na pracowników, którzy specjalizują się w zupełnie innych dziedzinach firmy i w ogóle nie powinny zajmować się reklamą. Co gorsza, pracownicy zmuszani do wykonywania takowych, dodatkowych obowiązków mogą świadomie działać na niekorzyść pracodawcy, byle tylko ukarać go za słabe warunki pracy.

Agencja Kreatywna – czy warto?

Z pewnością największą korzyścią, jaka płynie ze współpracy z agencją kreatywną jest możliwość kompleksowych rozwiązań, jakie proponują Ci specjaliści, zajmujący się różnymi obszarami marketingu oraz budowania wizerunku marki. Dzięki im doświadczeniu pochodzącemu z realizacji projektów dla różnych branż posiadają ogromną wiedzę z wyciągniętych wniosków z poprzednich projektów i prowadzonych działań. 

Kolejną z korzyści współpracowania z agencją kreatywną jest obiektywne i świeże spojrzenie na Twój biznes oraz to, jakie ma on otoczenie. Przez to, że to Twój biznes i znasz go razem ze środowiskiem, które je otacza doskonale przyda się ocena kogoś, kto nie miał z nią styczności i wyrazi obiektywną opinie. Agencja kreatywna pomoże Ci zobaczyć, co można by zrobić lepiej i pomoże wybrać odpowiednią ścieżkę. 

Dodatkowym plusem jest oszczędność czasu. Poprzez przekazanie działań w ręce agencji kreatywnej nie musisz się martwić, czy robisz coś dobrze czy źle. W tym czasie możesz skupić się na innych, ważniejszych kwestiach, które na pewno posiadasz w swojej firmie. 

Takich korzyści można wymieniać wiele, ostatnią, którą przytoczymy jest zdalna współpraca. Nawet, gdy Twoja siedziba znajduje się 300 km od naszego biura. nie powstrzymuje nas to przed podjęciem współpracy. Działamy zdalnie, jesteśmy w stanie doskonale omówić wszystkie działania oraz rezultaty przez telefon czy Internet. Nie zwlekaj, agencja kreatywna Warszawa już na Ciebie czeka! Oddaj się w nasze ręce już dziś! 

Czy warto więc skorzystać z usług agencji kreatywnej?

Zdecydowanie tak. Nie istnieje żadna firma, która przetrwała długo na rynku, bez absolutnie żadnej promocji siebie. Jeżeli wybierze się dobrą agencję kreatywną, to pracownicy z powodzeniem zastosują określone działania, przynoszące duże zyski w przyszłości.

Jedynymi alternatywami są tylko próby utworzenia spersonalizowanych agencji tylko pod swoją działalność, jednakże na takie zabiegi mogą pozwolić sobie tylko najwięksi giganci rynkowi. Początkujący przedsiębiorcy powinni natomiast jak najszybciej znaleźć dla siebie firmę, która godnie zaprezentuje ich przed klientami. Korzystając z naszych usług mogą być Państwo pewni, że trafiliście w dobre ręce oraz posiadacie skuteczne wsparcie! 

Agencja kreatywna — jak zostać pracownikiem?

Agencja kreatywna to miejsce pracy o szybkim tempie i zróżnicowanych potrzebach klientów, które przemawiają do tych, którzy lubią rozwiązywać problemy, eksperymentować z rozwiązaniami i pomagać klientom. Te miejsca pracy oferują zazwyczaj środowisko społeczne, w którym zachęca się do współpracy i wymaga kreatywnego myślenia w celu pokonania różnych problemów.

Poniższe kroki pomogą Ci zdobyć pracę w agencji kreatywnej.

 • Zdobądź odpowiedni stopień naukowy.
 • Zbuduj mocne portfolio.
 • Zdobądź doświadczenie na poziomie podstawowym.
 • Ćwicz niezbędne umiejętności.

Zdobądź odpowiedni stopień naukowy

Agencja kreatywna często poszukuje kandydatów z dyplomami w dziedzinach kreatywnych. Licencjat wystarczy do wielu stanowisk agencji kreatywnych, w tym projektantów graficznych i programistów internetowych, musisz jednak mieć mocne portfolio.

Agencja kreatywna preferuje kandydatów z tytułem licencjata na niektóre stanowiska, w tym dyrektorów kreatywnych i specjalistów ds. obsługi klienta. Agencja kreatywna zazwyczaj poszukuje kandydatów z dyplomami w następujących dyscyplinach:

 • Design graficzny
 • Web design
 • Informatyka
 • Sztuki wizualne
 • Marketing

Stwórz mocne portfolio

Portfolio pokazuje Twoją pracę potencjalnym pracodawcom, więc ważne jest, aby Twoje portfolio było mocne. Pokaż zróżnicowany wybór prac, aby zainteresować każdą agencję i pokazać, że masz zdolność do wykonywania różnorodnych prac. Wybierz swoją najlepszą, najbardziej unikalną i kreatywną pracę, która pokaże potencjalną wartość dla bazy klientów, którą ma agencja kreatywna.

Zdobycie doświadczenia na poziomie podstawowym

Wykorzystaj wiedzę zdobytą podczas studiów, aby uzyskać praktyczne doświadczenie w pracy w agencji kreatywnej. Aby zdobyć stanowisko na poziomie podstawowym, stwórz przekonujące CV i dołącz je do swojego portfolio. Kiedy już zidentyfikujesz interesujące Cię stanowiska, dołącz do swojej aplikacji list motywacyjny z myślą o każdym z nich. Możesz rozpocząć współpracę z agencją, wykonując jedną z następujących prac:

 • Młodszy Projektant Graficzny

Młodszy grafik pomaga projektować i produkować szereg materiałów graficznych dla klientów, w tym reklamy, materiały promocyjne i elementy brandingu. Często korzysta z fotografii i aplikacji do rysowania cyfrowego, aby stworzyć obrazy, które uzupełniają przekaz klienta.

 • Młodszy przedstawiciel ds. obsługi klienta

Młodszy przedstawiciel ds. obsługi klienta zarządza kontami klientów agencji kreatywnych. Komunikuje się z klientami na temat usług, których potrzebują i przekazuje to do działu kreatywnego.

 • Młodszy projektant stron internetowych

Rozwija strony internetowe i intranetowe, zapewniając ich funkcjonalność i atrakcyjność. Wykorzystuje intuicyjne zasady projektowania i umiejętności programistyczne, aby stworzyć strony internetowe, które w jasny i skuteczny sposób informują docelowych odbiorców klienta.

Ćwicz umiejętności, których potrzebujesz

Agencja kreatywna poszukuje również innowacyjnych pracowników, którzy mogą odnieść sukces w szybko zmieniającym się środowisku biurowym, oprócz następujących umiejętności:

 • Kreatywność: profesjonaliści łączą swoją kreatywność z umiejętnością rozwiązywania problemów, aby przełożyć potrzeby klienta na możliwe do zrealizowania strategie.
 • Silne umiejętności komunikacji werbalnej: pracownicy muszą być w stanie komunikować się, aby dzielić się pomysłami z innymi i słuchać informacji zwrotnych od swoich kolegów. Agencja kreatywna i pracujące w rolach związanych z interfejsem klienta również polegają na swoich umiejętnościach komunikacji werbalnej, aby pracować z klientami i zrozumieć ich cele biznesowe.
 • Umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem: Agencja kreatywna i jej pracownicy ustalają skuteczne procesy wykonywania pracy, organizują swoje miejsce pracy w celu zapewnienia produktywności i zminimalizowania czynników rozpraszających, zarządzają zadaniami i ustalają priorytety w celu dotrzymania różnych terminów.
 • Wielozadaniowość: specjaliści często pracują nad wieloma projektami dla różnych klientów jednocześnie, więc zdolność do efektywnego wielozadaniowości jest kluczowa. Terminy i wymagania klientów mogą się zmieniać, więc agencja kreatywna również musi umieć się dostosować, balansując między szeregiem różnorodnych zadań.

Powrót do artykułów
5/5 - (50 votes)
Agencja Brandingowa
Agencja brandingowa BRANDLIVE realizuje projekty z zakresu brandingu, identyfikacji wizualnej oraz strategii marki. Skuteczna Agencja Brandingowa, która dowozi projekty. ➤ Sprawdź Ofertę

Kontakt

BRANDLIVE Sp. z o.o.,
ul. Żurawia 45, 00-680 Warszawa
biuro@brandlive.pl
+48 536 742 137
NIP: 7010823327,
REGON: 380258327,
KRS: 0000729619
Godziny otwarcia: pon. - pt. 09:00 - 17:00

BRANDLIVE | Agencja Brandingowa © 2022 All rights reserved.