O nas

BRANDLIVE jest wiodącą spółką grupy kapitałowej, której celem jest wspieranie przedsiębiorstw w kreowaniu dla nich silnych marek.

Budujemy strategię marki, w której skupiamy się na funkcjonalności produktu, postrzegania jego jakości i przyjaznego wizerunku. W planie strategii marki dostarczamy informacji o: użyteczności, estetyce, odbiorcach, konkurencji, polityce cenowej, dystrybucji, metodach i technikach promowania oraz emocjach powiązanych z produktem. Kreujemy pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa, dzięki któremu zdobywamy lojalność klientów, zaufanie wśród specjalistów i autorytetów.

Dążymy do osiągnięcia wzrostu reputacji firmy, aby jej marka była kojarzoną z wysoką jakością i posiadała grupę stałych odbiorców. Kształtujemy wizerunek w taki sposób, aby rynek docelowy rozumiał i doceniał wartości oferowane mu przez dostawcę w odniesieniu do oferty konkurencyjnej.

Wysoką efektywność działań uzyskujemy poprzez indywidualne podejście do potrzeb Klienta, polegające na optymalnym wyborze sposobu projektowania, promowania oraz zarządzania marką, aby w efekcie wyprzedzić swoją konkurencję i zwiększyć dynamikę sprzedaży.

Udowodniliśmy, iż dobrze przeprowadzona analiza i skuteczna strategia budowania marki daje gwarancję stworzenia wysokiego prestiżu i wzrostu pozycji na rynku, ale także wartości finansowej przedsiębiorstwa.

0
Spółek
0
lat doświadczenia
0
zrealizowanych projektów
0
autorskich narzędzi brandingowych

Kadra Zarządzająca

Krzysztof Górski

Krzysztof Górski

Prezes Zarządu
dr inż. Michał Ćwiąkała

dr inż. Michał Ćwiąkała

Członek Zarządu
Tadeusz II Piotr Górski

Tadeusz II Piotr Górski

Dyrektor Strategiczny
Natalia Kleina

Natalia Kleina

Dyrektor Zarządzający
Bartłomiej Ćwiąkała

Bartłomiej Ćwiąkała

Manager ds. Rozwoju

Zespół projektowy

0
Brand Strategy
0
Art Director & Creative Director
0
Brand Design
0
2D Graphic Design & Print
0
3D Graphic Design & Animation
0
Web Design
0
Architect & Interior Design
0
Copywriter

Artykuły

Dobra wizytówka – podstawowe narzędzie identyfikacji wizualnej Twojej firmy.
Wizytówka jest niezbędnym elementem budowania wizerunku każdej firmy. Dowiedz się jak prawidłowo przygotować i stosować wizytówkę aby godnie reprezentować firmę.
BRANDING
Czytaj dalej
Branding to silna i odnosząca sukcesy marka, która zarabia.
Branding to silna i odnosząca sukcesy marka, która zarabia. Osiągamy to poprzez realizację programów brandingowych łączących finanse, zarządzanie, marketing i design.
BRANDING
Czytaj dalej
Marka i wynikające z niej korzyści finansowe
Wszystkie nasze prace brandingowe zmierzają zawsze ku konkretnym zyskom. Jakie obecnie trendy znajdziemy wśród agencji brandingowych?
INNOWACJE
Czytaj dalej