Agencja

KIM JESTEŚMY?

Ekspertami w branży brandingu, ładnie powiedziane! Tworzymy 16-to osobowy zespół, gdzie każdy z nas jest ważnym elementem całej tej układanki. Może od początku… Każdy projekt zaczyna się od działu handlowego, który na codzień opiekuję się klientem i współprowadzi projekt w roli „Project Managera”. Jeśli dochodzi do współpracy, z chęcią przedstawimy klientowi nasz dział projektowy, który jest prowadzony przez Tadeusza II Piotra Górskiego – Dyrektora Strategicznego. Każdy projekt jaki realizujemy wychodzi spod dowództwa Tadeusza, przez co jakość naszych usług i ich finalny efekt jest na najwyższym poziomie.

To była jedna strona naszej agencji, drugą stroną jest kwestia rozwoju firmy i jej zarządzania. Tu możecie liczyć na kontakt osób odpowiedzialnych za ten sektor. Przedstawmy Panów u których możecie liczyć na wsparcie w tym zakresie – Bartłomiej Ćwiąkała, jako osoba odpowiedzialna za zarządzanie i rozwój marki BRANDLIVE oraz Krzysztof Górski – syn Tadeusza, zarządzający firmą, jak również wspomagający prace projektowe.

Teraz sztywny i oficjalny tekst przewodni:

Dążymy do osiągnięcia wzrostu wartości firmy, aby dana marka była kojarzoną z wysoką jakością i posiadała grupę stałych odbiorców. Budujemy wizerunek w taki sposób, aby rynek docelowy rozumiał i doceniał wartości oferowane mu przez dostawcę w odniesieniu do oferty konkurencyjnej.

Wysoką efektywność działań uzyskujemy poprzez indywidualne podejście do potrzeb Klienta, polegające na optymalnym wyborze sposobu projektowania, promowania oraz zarządzania marką, aby w efekcie wyprzedzić swoją konkurencję i zwiększyć dynamikę sprzedaży.

Udowodniliśmy, iż dobrze przeprowadzona analiza i skuteczna strategia budowania marki daje gwarancję stworzenia wysokiego prestiżu i wzrostu pozycji na rynku, ale także wartości finansowej przedsiębiorstwa.

Liczą się ludzie, relacje, zaufanie. Pozostajemy do Państwa dyspozycji!

NASZA HISTORIA

1982-1988
Zrealizowanie pierwszych projektów brandingowych uwzględniających design marek.
1988-1991
Działaliśmy pod marką Signo. Prowadzenie projektów w zakresie strategii marek oraz designu.
1991-2003
Działaliśmy pod marką Grupa A5. Projekty w których oprócz strategii marek, designu wchodziły w skład również badania rynkowe oraz wdrożenia. W roku 1999-2001 w wyniku połączenia Petrochemii Płock i CPN stworzyliśmy markę PKN ORLEN.
2003-2012
Działaliśmy pod marką Loża A5. Z sukcesem udało nam się zrealizować projekty brandingowe dla kilku największych banków w Polsce, Najwyższej Izby Kontroli, Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Gwarant Grupy Kapitałowej.
2012-2016
Działaliśmy pod marką Sztuka Tworzenia Marek w ramach której udało nam się przeprowadzić brandingi dla chociażby Poczty Polskiej, TVP, Totalizator Sportowy oraz Lotto.
od 2018 roku
Obecnie w BRANDLIVE realizujemy projekty brandingowe skupiające się na kompleksowym zakresie usług począwszy od audytu, projektowania marek, sieci handlowych, marek korporacyjnych czy produktowych.

Kadra zarządzająca

Trafiliśmy otóż do najmniej ciekawej sekcji strony o nas. Jako, że nie jesteśmy fotogeniczni nie polecamy na przechodzenie do dołu strony.

KRZYSZTOF GÓRSKI

CREATIVE ART DIRECTOR/CEO

BARTŁOMIEJ ĆWIĄKAŁA

GENERAL MANAGER/BOARD MEMBER

TADEUSZ II GÓRSKI

STRATEGIC DIRECTOR
Od 37 lat specjalizujemy się w brandingu, zwiększaniu sprzedaży oraz zarządzania marką. Skuteczna Agencja Brandingowa ➤ Sprawdź Ofertę

Social media

Kontakt

ul. Żurawia 45
00-680 Warszawa
biuro@brandlive.pl
+48 536 742 137
BRANDLIVE | AGENCJA BRANDINGOWA © Copyright 2019
Treść i schemat strony internetowej BRANDLIVE Sp. z o.o. są chronione prawem autorskim. Kopiowanie informacji lub danych dla celów komercyjnych, w szczególności korzystanie z tekstu, fragmentów tekstu lub zdjęć wymaga uprzedniej zgody BRANDLIVE Sp. z o.o. o ile nie zaznaczono inaczej. Oznakowania, które mogą być zabezpieczone na stronie BRANDLIVE Sp. z o.o. są zastrzeżone. Jest to szczególnie ważne w odniesieniu do marki BRANDLIVE i jej grupy kapitałowej oraz wszelkich związanych z nią symbolami czy znakami, takimi jak logo firmy.
Zapytaj o ofertę