Agencja

KIM JESTEŚMY?

Ekspertami w branży brandingu, ładnie powiedziane! Tworzymy 16-to osobowy zespół, gdzie każdy z nas jest ważnym elementem całej tej układanki. Może od początku… Każdy projekt zaczyna się od działu handlowego, który na codzień opiekuję się klientem i współprowadzi projekt w roli „Project Managera”. Jeśli dochodzi do współpracy, z chęcią przedstawimy klientowi nasz dział projektowy, który jest prowadzony przez Tadeusza II Piotra Górskiego – Dyrektora Strategicznego. Każdy projekt jaki realizujemy wychodzi spod dowództwa Tadeusza, przez co jakość naszych usług i ich finalny efekt jest na najwyższym poziomie.

 

Teraz sztywny i oficjalny tekst przewodni:

Dążymy do osiągnięcia wzrostu wartości firmy, aby dana marka była kojarzoną z wysoką jakością i posiadała grupę stałych odbiorców. Budujemy wizerunek w taki sposób, aby rynek docelowy rozumiał i doceniał wartości oferowane mu przez dostawcę w odniesieniu do oferty konkurencyjnej.

Wysoką efektywność działań uzyskujemy poprzez indywidualne podejście do potrzeb Klienta, polegające na optymalnym wyborze sposobu projektowania, promowania oraz zarządzania marką, aby w efekcie wyprzedzić swoją konkurencję i zwiększyć dynamikę sprzedaży.

Udowodniliśmy, iż dobrze przeprowadzona analiza i skuteczna strategia budowania marki daje gwarancję stworzenia wysokiego prestiżu i wzrostu pozycji na rynku, ale także wartości finansowej przedsiębiorstwa.

Liczą się ludzie, relacje, zaufanie. Pozostajemy do Państwa dyspozycji!

NASZA HISTORIA

1982-1988
Zrealizowanie pierwszych projektów brandingowych uwzględniających design marek.
1988-1991
Działaliśmy pod marką Signo. Prowadzenie projektów w zakresie strategii marek oraz designu.
1991-2003
Działaliśmy pod marką Grupa A5. Projekty w których oprócz strategii marek, designu wchodziły w skład również badania rynkowe oraz wdrożenia. W roku 1999-2001 w wyniku połączenia Petrochemii Płock i CPN stworzyliśmy markę PKN ORLEN.
2003-2012
Działaliśmy pod marką Loża A5. Z sukcesem udało nam się zrealizować projekty brandingowe dla kilku największych banków w Polsce, Najwyższej Izby Kontroli, Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Gwarant Grupy Kapitałowej.
2012-2016
Działaliśmy pod marką Sztuka Tworzenia Marek w ramach której udało nam się przeprowadzić brandingi dla chociażby Poczty Polskiej, TVP, Totalizator Sportowy oraz Lotto.
od 2018 roku
Obecnie w BRANDLIVE realizujemy projekty brandingowe skupiające się na kompleksowym zakresie usług począwszy od audytu, projektowania marek, sieci handlowych, marek korporacyjnych czy produktowych.

Kadra zarządzająca

KRZYSZTOF GÓRSKI

CREATIVE ART DIRECTOR

BARTŁOMIEJ ĆWIĄKAŁA

GENERAL MANAGER

TADEUSZ II GÓRSKI

STRATEGIC DIRECTOR
Od 37 lat specjalizujemy się w brandingu, zwiększaniu sprzedaży oraz zarządzania marką. Skuteczna Agencja Brandingowa ➤ Sprawdź Ofertę

Social media

Kontakt

ul. Żurawia 45
00-680 Warszawa
biuro@brandlive.pl
+48 536 742 137
BRANDLIVE | AGENCJA BRANDINGOWA © Copyright 2019
Treść i schemat strony internetowej BRANDLIVE Sp. z o.o. są chronione prawem autorskim. Kopiowanie informacji lub danych dla celów komercyjnych, w szczególności korzystanie z tekstu, fragmentów tekstu lub zdjęć wymaga uprzedniej zgody BRANDLIVE Sp. z o.o. o ile nie zaznaczono inaczej. Oznakowania, które mogą być zabezpieczone na stronie BRANDLIVE Sp. z o.o. są zastrzeżone. Jest to szczególnie ważne w odniesieniu do marki BRANDLIVE i jej grupy kapitałowej oraz wszelkich związanych z nią symbolami czy znakami, takimi jak logo firmy.
Zapytaj o ofertę