Agencja Brandingowa Gdańsk

Pomorze to świetne miejsce do życia, a także tworzenia marek! Znaczna część naszych realizacji brandingowych jest właśnie z rynku pomorskiego. Ponad 80 realizacji brandingowych wykonaliśmy dla firm z Gdańska, w tym nawet Gdańską Stocznię Remontową i Stocznię Marynarki Wojennej w Gdyni.
Kiedyś jeszcze jak istniał Bank Gdański, to śmiało także podpisujemy się pod realizacją jego brandingu. Realizowaliśmy strategię marki, analizę otoczenia rynkowego, korporacyjny system identyfikacji wizualnej oraz architekturę elewacji sieci placówek.
Idealne miejsce do tworzenia biznesu już masz, teraz zadbaj o skuteczny branding. Skorzystaj z doświadczenia ekspertów, pasjonatów brandingu i zbuduj świetną markę.

Zamów wycenę projektu!

  Nasze realizacje są na najwyższym światowym poziomie. Powierzając swoją markę BrandLive bądź pewien świetnej jakości wykonania projektu. 8-osobowy zespół, w skład którego wchodzą osoby kreatywne, strategiczne oraz projektowe są gotowe na nowe wyzwania. Jesteśmy do dyspozycji także w Gdańsku!

  Czym się kierować przy wyborze agencji brandingowej?

  Naszym zdaniem, początkowo należy sprawdzać oczywiście portfolio, doświadczenie i referencje danej agencji, natomiast opinia na temat wiedzy eksperckiej i prawdziwego doświadczenia powinna najść w momencie pierwszego spotkania, gdzie omawiana jest oferta czy zakres prac. Tworzenie marki nie jest konkursem piękności. Marki nie dlatego istnieją, bo mają najładniejszą grafikę. Zacznijmy od podstaw, porozmawiajmy o Twojej wizji i celach.

  Design poparty strategią

  Skuteczna marka to taka, która ma solidnie zbudowane fundamenty. Średni cykl życia marek w Polsce to ok. 7 lat, więc zlecając projekt brandingowy warto mieć to na uwadze. Zanim projektanci rozpoczną jakiekolwiek prace wizualne, tworzymy całościową strategię marki, która poprzedzająca jest różnymi analizami prawno-biznesowymi.

  Budowanie fundamentów marki i jej następna kreacja w system wizualny to organiczna praca od podstaw. Jeśli oczekujesz merytorycznego wsparcia w zakresie realizacji projektu, postaw na firmę, która zrealizowała ponad 300 projektów brandingowych, w tym część dla firm z Gdańska!

  Branding Gdańsk - jaki jest zakres oferty?

  Nasza agencja brandingowa obsługuje klientów z różnych zakątków województwa pomorskiego. Najczęściej są to miasta tj. Gdańsk, Gdynia oraz Sopot. Oferta naszej agencji jest całościowo dostosowana do potrzeb i celów danych właścicieli marek. Bardzo często po otrzymaniu briefu projektowego ustalamy z klientem na spotkaniu bądź telefonicznie cele oraz objaśniamy ideę. W ofercie na branding elementy, które znajdują się zawsze to analiza otoczenia rynkowego, strategia marki, znak i nazwa marki oraz kreacja systemu wizualnego marki.

  Spójna marka jest skuteczniejsza

  Praktyka pokazuje, że konsekwentna realizacja opracowanej strategii przynosi ogromne korzyści przedsiębiorstwom. W dobie cyfryzacji bardzo ważne jest, aby pozostawać ze swoimi odbiorcami w mediach społecznościowych, budując społeczność interesariuszy własnej marki. Szczególnie firmy z Gdańska dbają o detale w kwestii spójnej identyfikacji wizualnej, co przekłada się na jeszcze mocniejsze zainteresowanie tym rynkiem. Warto pomyśleć także o prowadzeniu kampanii promocyjnych w internecie, które mogą pomóc w promocji marki.

  Agencja Brandingowa Gdańsk - dlaczego my?

  Największe miasto na Pomorzu rozwija się w zadziwiająco szybkim tempie. Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na założenie właśnie tam swojego biznesu. Większa ilość firm przekłada się wzmożoną konkurencyjność, do której zdecydowanie przyda się branding. Jako agencja brandingowa mamy doświadczenie w realizacji najbardziej skomplikowanych projektów. Posiadając autorskie metody i narzędzia brandingowe, od blisko 40 lat budujemy marki. Skorzystanie z usług naszej agencji może okazać się świetnym sposobem na zbudowanie marki w Gdańsku.

  Prześlij nam brief projektowy bądź skontaktuj się bezpośrednio!

  Często zadawane pytania

  Czy zajmujecie się wyłącznie projektowaniem logo?

  Nie. Nasze prace są kompleksowe, w naszych usługach jest kreacja nowych marek bądź odświeżenie obecnie funkcjonujących. Projektowanie logo bez posiadania struktury w formie strategii może okazać się nieskutecznym rynkowo pomysłem.

  Ile kosztuje branding?

  Ogólne pytanie, które należy rozłożyć na kilka mniejszych. Projekty brandingowe są wyceniane w zależności od zakresu i czasu prac. Każda wycena projektu jest bezpłatna, tym samym zachęcamy do skorzystania z formularza na stronie.

  Czym się różni brandlive.pl od innych agencji brandingowych z Gdańska?

  Wydaje się, że doświadczeniem projektowym i stażem działania w branży :) Na co dzień współpracujemy z czołowymi firmami w Polsce w zakresie obsługi brandingowej. Jesteśmy także zapraszani do realizacji instytucjonalnych projektów, często rebrandingowych.
  Siedziba spółki:

  BRANDLIVE Sp. z o.o.
  ul. Żurawia 45
  00-680 Warszawa

  REGON: 380258327
  KRS: 0000729619
  NIP: 7010823327

  Biuro Gdańsk
  Bartłomiej Ćwiąkała
  1
  Napisz maila
  Przedstaw nam swój projekt, a jeśli posiadasz - brief.e-mail: biuro@brandlive.pl
  2
  Zadzwoń
  3
  Przyjedź do nas

  BRANDLIVE Sp. z o.o.
  80-253 Gdańsk