Agencja Brandingowa Wrocław

Rozpocznij z nami współpracę w zakresie brandingu we Wrocławiu. Realizujemy projekty brandingowe dla nowo powstałych marek oraz tych, które z jakiegoś powodu potrzebują rebrandingu. Zadbamy o nazwę i strategię Twojej marki, a także zaprojektujemy system identyfikacji wizualnej. We Wrocławiu powstaje coraz więcej przedsiębiorstw innowacyjnych, które wyróżniają się dzięki skutecznie wdrożonej strategii marki. Postaw na pełne doświadczenie interdyscyplinarnego zespołu i 37 lat doświadczenia – wykorzystaj z nami potencjał brandingu.

Zamów bezpłatną wycenę 24h!

  Jesteśmy gotowi do działania na najwyższym poziomie. Pozwól, aby design poparty biznesową strategią zadziałał także w przypadku Twojej marki. Jesteśmy do dyspozycji także na dolnośląskim rynku – we Wrocławiu! :)

  Dlaczego warto zlecić projekt agencji brandingowej?

  Powierzając swoją markę ekspertom z branży, możesz liczyć na pełne zrozumienie Twojej idei i oczekiwać na konkretne wytyczne. Praca z agencją brandingową ma szczególną zaletę – pracujesz z zespołem, który jest wyspecjalizowany we wdrażaniu marek, kreowaniu ich strategii oraz projektowaniu. Warto zapamiętać tę zależność przy zlecaniu projektu brandingu – najpierw strategia marki, a dopiero po tym projektowanie.

   

  Strategia marki

  Dobrze przygotowana strategia marki oraz odpowiednie jej wdrożenie rynkowe, to elementy pozwalające na osiągnięcie pierwszych efektów biznesowych w stosunkowo krótkim czasie. Nie skupiamy jedynie na aspektach wizualnych, bo pamiętajmy, że w budowaniu marki liczy się skuteczna strategia i co ważniejsze – jej sukcesywna realizacja. Wieloletnie doświadczenie wynikające z przeprowadzenia kilkuset projektów brandingowych pozwala nam tworzyć świetne projekty dla wrocławskich firm.

  Branding Wrocław - co obejmuje oferta?

  Nasza agencja brandingowa jest otwarta na Wrocław, w tym branding na konkretne dzielnice: Fabryczna, Stare Miasto, Śródmieście, Krzyki, Psie Pole, Gaj. Branding to złożone i obszerne zagadnienie obejmujące elementy tj. audyt, nazwa i strategia marki oraz tworzenie projektów wizualnych, które zawierają logo oraz projekty nośników identyfikacji. W naszej agencji przed przystąpieniem do projektu przygotowujemy program brandingowy, który określa harmonogram i czas realizacji zlecenia. Zakres prac bardzo często obejmuje także wdrożenia serwisów internetowych oraz późniejszą promocję.

   

  Skuteczna Identyfikacja Wizualna

  Identyfikacja wizualna firmy to efekt końcowy, który widzą nasi klienci. Szczególnie firmy z Wrocławia i okolic bardzo dbają o wysokiej jakości, spójną identyfikację wizualną. Można to zauważyć przy analizie rynkowej, że SIW to ważny element promocji dla przedsiębiorstw handlowych oraz usługowych. Spójny wygląd jest bardzo ważny w kontekście budowania zaufania do marki potencjalnych odbiorców. W dobie internetu warto rozszerzyć standardową identyfikację o projekty, które pozwolą na utrwalanie komunikacji internetowej na różnego rodzaju mediach społecznościowych. Dla naszych klientów projektowanie dodatkowych elementów graficznych zapewniamy w ramach oferty identyfikacja wizualna Wrocław.

  Autorskie narzędzia brandingowe

  Przedstawione koncepcje brandingu wynikają z przeprowadzonych badań, które zostały autorsko opracowane przez naszą agencję. Posiadamy 25-autorskich narzędzi brandingowych, dzięki którym badane marki podlegają konkretnie uargumentowanej ocenie. Zastosowanie takich narzędzi jest pewnego rodzaju gwarancją dla klienta, potwierdzającą kierunek prac oraz fachowość naszych prac.

  Agencja Brandingowa Wrocław - dlaczego my?

  Największe miasto Dolnego Śląska rozwija się w szalenie szybkim tempie. Jest to miejsce coraz bardziej interesujące dla inwestorów poszukujących innowacyjnego miejsca do biznesu. Im więcej tego typu firm pojawia się na rynku, tym bardziej zagęszcza się konkurencja, tym samym definicja brandingu zaczyna przyjmować prawdziwe oblicze. Jako agencja brandingowa od 37 lat pomagamy klientom budować marki przedsiębiorstw. Wykorzystanie potencjału zdobytego dotychczas doświadczenia w brandingu to skuteczny sposób na zbudowanie marki we Wrocławiu.

  Chcesz dedykowaną ofertę na obsługę agencji brandingowej? Skontaktuj się z nami!

  Najczęściej zadawawne pytania

  Jaki jest cennik brandingu? Ile to kosztuje?

  Idealna odpowiedź - to zależy. W zależności od zakresu projektu, jego terminu realizacji oraz elementach dodatkowych jest wyceniany projekt. Nie posiadamy autonomicznego cennika, który z przestawia ceny automatycznie. Do każdego z projektów podchodzimy indywidualnie, jak również do Tworzenia ich wycen. Na etapie przedstawienia oferty przedstawiamy szczegółową wycenę.

  Czy aby nawiązać współpracę trzeba się spotkać?

  Rekomendujemy, aby tak było. W obecnych czasach zmuszeni jesteśmy do przeniesienia modelu komunikacji na platformy online - w tym także spotkania. Przygotowujemy spotkanie, zapraszamy uczestników oraz omawiamy wszystko na odległość. Obie strony mają możliwość notowania oraz udostępniania swoich pulpitów.

  Czy zajmujecie się także projektowaniem logo?

  Tak. Proces brandingu zazwyczaj składa się z kilku etapów, gdzie po opracowaniu strategii marki rozpoczynamy kreację koncepcji logo. Jeżeli jest to nowo powstająca marka, wówczas przedstawiamy koncepcję logo w kilku różnych od siebie wariantach. Natomiast, jeśli mamy do czynienia z rebrandingiem marki, na etapie strategii określamy stopień odświeżenia wizerunku - w tym także znaku marki.

  Projektujecie też opakowania?

  Tak, to także jeden z elementów brandingu. Często bywa tak, że jesteśmy odpowiedzialni za przygotowanie i znaku marki przedsiębiorstwa oraz projektów wizualnych opakowań. Ostatnim naszym projektem był OLEN, który zachęcamy do obejrzenia w zakładce realizacje :)

  Czym różni się BrandLive.pl od agencji brandingowych z Wrocławia?

  Pamiętajmy jedno. Że to nie nazwa czy miasto sprawia, że dana agencja jest dobra czy też nie. Pracujemy z ludźmi, których możemy oceniać na podstawie ich realizacji, referencji osób, które z nimi pracowały, czy lat doświadczenia. Nasza odpowiedź jest więc prostolinijna. Jest wiele agencji brandingowych, warto zapoznać się z ofertą kilku wybranych z nich, a następnie samemu zadecydować, która z nich zrealizuje projekt :)
  Główna siedziba

  BRANDLIVE Sp. z o.o.
  ul. Żurawia 45
  00-680 Warszawa

  REGON: 380258327
  KRS: 0000729619
  NIP: 7010823327

  Biuro Wrocław
  Bartłomiej Ćwiąkała
  1
  Napisz do nas
  Prześlij brief, zapoznamy się, omówimy.e-mail: biuro@brandlive.pl
  2
  Zadzwoń
  3
  Przyjedź do nas

  BRANDLIVE Sp. z o.o.
  ul. Hercena 3/5
  50-453 Wrocław