Marka która sprzedaje – Ireneusz Osiński

Wywiad

Zaproszeni!

Stało się! Nasza agencja kreatywna została zaproszona do wywiadu z Prezesem Fundacji Na Rzecz Rozwoju Talentów – Ireneuszem Osińskim. Omawialiśmy kilka aspektów, począwszy od naszego podejścia do realizacji kontraktów, kończywszy na obecnej sytuacji gospodarczej.

Rate this post

Wstęp:

Ireneusz: (…) Poznaliśmy się już jakiś czas temu, poznałem Twoje możliwości, wiem, że tworzyłeś branding dla największych firm w Polsce, robiłeś m.in. branding poczty polskiej, którego proces trwał ok. 16 lat i nie był on projektem łatwym z tego co mówiłeś, prawda?

Tadeusz: 16 lat jak z bicza strzelił*, ale cóż to było za wyzwanie, jaka przednia zabawa przy tym wszystkim. Był to jedyny w swoim rodzaju przypadek kiedy zaczynałem współpracę z pocztą polską, Krzysztof (CEO/Art Director – Brandlive), natomiast w ostatniej fazie współpracy z pocztą Krzysztof był już pełnoprawnym projektantem, który pomagał wdrażać ten projekt.

Ireneusz: Bądź co bądź jest to jedna z największych firm w Polsce, ale powiedz mi – czy doświadczyłeś kiedyś skutków kryzysu gospodarczego?

Tadeusz: Miałem okazję przebyć już cztery kryzysy gospodarcze (ten czwarty to jest teraz), więc mam też swego rodzaju doświadczenie, jak i też punkt widzenia który pomaga patrzyć optymistycznie na to co się dzieje teraz. (…) Większość sytuacji która nas dotyczy ma swój początek, jak i swój koniec, więc traktujmy to jako pewną drogę którą trzeba przejść, natomiast od nas samych zależy jak na tej drodze się odnajdziemy.

Całość materiału jest dostępne na:

http://ireneuszosinski.pl/marka-ktora-sprzedaje-czyli-o-brandingu-slow-kilka

Powrót do artykułów
Rate this post
Agencja Brandingowa
Agencja brandingowa BRANDLIVE realizuje projekty z zakresu brandingu, identyfikacji wizualnej oraz strategii marki. Skuteczna Agencja Brandingowa, która dowozi projekty. ➤ Sprawdź Ofertę

Kontakt

BRANDLIVE Sp. z o.o.,
ul. Żurawia 45, 00-680 Warszawa
biuro@brandlive.pl
+48 536 742 137
NIP: 7010823327,
REGON: 380258327,
KRS: 0000729619
Godziny otwarcia: pon. - pt. 09:00 - 17:00

BRANDLIVE | Agencja Brandingowa © 2022 All rights reserved.