Tarcza antykryzysowa – COVID-19

Oficjalny komunikat w sprawie bezpłatnej pomocy.

Zarząd spółki BRANDLIVE w czasach panującej pandemii COVID-19, zdecydował o pomocy dla Przedsiębiorców w zakresie świadczonych przez nas usług.

Przedsiębiorcy reprezentujący firmy dotknięte skutkami wywołanymi przez pandemię, mogą liczyć na bezpłatną pomoc obejmującą konsultacje w zakresie szeroko rozumianego brandingu.

Pandemia zmienia strukturę rynku i postawy Twoich klientów. Potrzebne są więc nowe modele komunikacji oraz nowe strategie marek. Nasze doświadczenie oparte na sprawdzonych metodach, pomoże Twojej Firmie wyjść z kryzysu i odbudować pozycję na rynku.

Chcielibyśmy pomóc każdemu kto brandingowej pomocy potrzebuje ale możliwości naszego Zespołu są ograniczone. Dlatego też, konsultacje będą realizowane wg kolejności zgłoszeń.

Zgłoszenia prosimy kierować wyłącznie na adres: koronawirus@brandlive.pl z krótkim opisem ważnej dla Ciebie problematyki.

Od 37 lat specjalizujemy się w brandingu, zwiększaniu sprzedaży oraz zarządzania marką. Skuteczna Agencja Brandingowa ➤ Sprawdź Ofertę

Social media

Kontakt

ul. Żurawia 45
00-680 Warszawa
biuro@brandlive.pl
+48 536 742 137
BRANDLIVE | AGENCJA BRANDINGOWA © Copyright 2020
Treść i schemat strony internetowej BRANDLIVE Sp. z o.o. są chronione prawem autorskim. Kopiowanie informacji lub danych dla celów komercyjnych, w szczególności korzystanie z tekstu, fragmentów tekstu lub zdjęć wymaga uprzedniej zgody BRANDLIVE Sp. z o.o. o ile nie zaznaczono inaczej. Oznakowania, które mogą być zabezpieczone na stronie BRANDLIVE Sp. z o.o. są zastrzeżone. Jest to szczególnie ważne w odniesieniu do marki BRANDLIVE i jej grupy kapitałowej oraz wszelkich związanych z nią symbolami czy znakami, takimi jak logo firmy.