BRANDLIVE

Kreowanie marki

Dzięki własnym narzędziom brandingowym oceniamy spójność i jednorodność wizerunku oraz przeprowadzamy badania ergonomii i psychologii widzenia. Efektem tych działań jest stworzenie silnego wizerunku marki.

Wzornictwo opakowań produktów i technologii

Skupiamy się na zasadniczych elementach pozycjonowania produktu: jego użyteczności, estetyce oraz korzyściach emocjonalnych. Strategię marketingową kierunkujemy na zwiększenie wiarygodności biznesowej oraz budowaniu reputacji i wizerunku firmy.

Architektura wnętrz

Przygotujemy projekt wnętrza, określimy jego budżet i dobierzemy materiały, a co najważniejsze zaprojektowana przez nas przestrzeń jest spójna z wykreowaną marką oraz stanowi funkcjonalne i estetyczne wnętrze. Tworzymy wnętrza podkreślające prestiż i charakter marki firmy.

Ochrona, wycena i transfer marki

Chroniąc swoją markę nie podejmujesz ryzyka przed ewentualnym wykorzystaniem jej przez innych przedsiębiorców. Wskazujemy cel wyceny, dzięki któremu możesz dokonać amortyzacji znaku, a także ustalić jego miarodajną wartość licencji. W efekcie wykorzystujemy przeznaczenie i wartość wyceny oraz ochronę prawną marki celem ujęcia jej w ewidencji księgowej, co przynosi oszczędności w przedsiębiorstwie.

SOCIAL STUFF

Kompleksowa strategia marketingowa

Pomożemy Ci wyróżnić się z tłumu i odzyskać nawet do 70% klientów. Zwiększymy rozpoznawalność Twojej firmy i efektywnie wykorzystamy jej potencjał.

Pozycjonowanie SEO

Pozycjonowanie to szereg działań, których celem jest wypromowanie strony tak, by znalazła się w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania w przeglądarce.

Prowadzenie kanałów SocialMedia

Media społecznościowe mają ogromną moc kształtowania ludzkiej świadomości. Kreujemy wizerunek marki poprzez prowadzenie kont i profili w kanałach social media tj. Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin.

Google adwords/SEM

Zastanawiasz się jak skutecznie przyciągnąć klientów w krótkim czasie? Chcesz mieć pewność nad skutecznością wykonywanych działań? Prowadzimy kampanię SEM w których znajdziesz upragnione kontakty do potencjalnych klientów.

CODERS CENTER

Aplikacje mobilne i webowe

Strony oraz sklepy internetowe

automatyzacja procesów przedsiębiorstwa

Systemy CRM

PROJECT4ONE

Produkcja materiałów biurowych i reklamowych

wyposażenie i wykonawstwo wnętrz sklepów i przestrzeni handlowych

Produkcja opakowań produktów

Prace montażowo-instalacyjno-budowlane

INSTYTUT BADAWCZY INNOWACYJNYCH TECHNOLOGII

ANALIZA RYNKU ZBYTU w Ocenie potencjału komercyjnego produktów i technologii

Po zweryfikowaniu i pozytywnej oceny analizy rynku zbytu innowacyjnych przedsięwzięć chętnie podejmujemy się realizacji wspólnych projektów z klientem w ramach modelu Venture Capital, tworząc w ten sposób wspólny biznes z klientem w postaci spółki holdingowo-kapitałowej, dla której tworzymy matrycę modelu biznesowego.

Pozyskiwanie kapitału i inwestorów na rozwój firmy

ekspertyzy i opinie budowlane

Wykonujemy ekspertyzy i opinie budowlane w zakresie inżynierii lądowej i wodnej oraz ochrony środowiska w postaci raportów obejmujących zastany stan faktyczny, ale również korzystne rozwiązania i zalecenia.

Analiza Danych W modelowaniu statystycznym

Przetwarzanie danych i budowanie na ich podstawie modeli statystycznych w celu uzyskania użytecznej informacji umożliwiającej wyciąganie wniosków z danych oraz będących podstawą podejmowania decyzji biznesowych. Konstruowanie modeli statystycznych umożliwia prognozę przyszłych wartości procesów oraz klasyfikację danych.  

Postaw na silny i skuteczny brand.

ul. Żurawia 32/34, 00-515 Warszawa