× Kontakt Zespół Historia firmy
Logo Brandlive

Historia firmy

Jesteśmy pionierskim Zespołem brandingowym, wyspecjalizowanym w kreowaniu marek, ich wdrożeniu oraz komercjalizacji. Opracowaliśmy liczne metody skutecznie wspierające budowę i rozwijanie marek. Skupiamy się na wymiernych efektach oraz korzyściach finansowych właścicieli przedsiębiorstw. Naszym celem jest realne zwiększenie wartości marek.

Nasz Zespół działa nieprzerwanie od 1982 roku, wzmacniając się na przestrzeni lat młodą kadrą. Pozwala nam to połączyć doświadczenie i wiedzę ze świeżością oraz znajomością najnowszych technologii. Pozycję zawodową naszego Zespołu, określają nasze twórcze osiągnięcia. Zrealizowaliśmy ponad trzysta brandingów. Pracowaliśmy zarówno dla tuzów polskiej gospodarki, jak i niedużych firm o lokalnym zasięgu.

Pierwsze nasze brandingi powstały w 1982 roku, dzięki interdyscyplinarnej wiedzy z zakresu komunikacji wizualnej, architektury, wzornictwa i wystawiennictwa. Od 1988 roku do naszych opracowań dołączyliśmy marketing i strategię rynkową. Chcąc coraz pełniej wspierać przedsiębiorstwa, w 1991 roku poszerzyliśmy naszą ofertę o zarządzanie marką, wdrożenia i badania rynkowe. W 2003 roku dokonaliśmy systematyzacji naszej wiedzy i doświadczenia, opracowując liczne metody i narzędzia ułatwiające prace brandingowe oraz zwiększające skuteczność marek. Przełomowym był dla nas rok 2017, kiedy to opracowaliśmy nowatorski program brandingowy, zwiększający realną wartość marek dzięki komercjalizacji.

Zwiększymy wartość i skuteczność Twojej marki.