Branding to silna i odnosząca sukcesy marka, która zarabia.

Nowe na naszym rynku zastosowanie brandingu, zwiększające dochodowość przedsiębiorstw. Zwiększanie wartości i skuteczności marek.

Branding nie musi być kosztem przedsiębiorstwa, którego efektem są bliżej nie określone, domniemane korzyści. Branding powinien być inwestycją przedsiębiorstwa, skutecznym narzędziem osiągania dochodów z prowadzonych przedsięwzięć. Wiemy jak to osiągać i jak przyczyniać się do rozwoju biznesu naszych Partnerów. 

BRANDLIVE jest przedsięwzięciem, którego celem jest obiektywne zwiększanie dochodowości przedsiębiorstw. Osiągamy to poprzez realizację programów brandingowych łączących finanse, zarządzanie, marketing i design. W naszej pracy najistotniejszy jest dla zysk Właścicieli marek.

Jesteśmy najbardziej doświadczonym Zespołem brandingowym w Polsce. Specjalizujemy się nieprzerwanie w tej fascynującej dziedzinie od 1982 roku. Mamy na swym koncie ponad 350-ta brandingowych dzieł i bezustannie tworzymy nowe. Walczyliśmy z siermiężnością przedsiębiorstw w epoce PRL-u. Mamy swój brandingowy wkład w transformację ustrojową polskiej gospodarki a później w konkurencyjne zmagania firm na wolnym rynku. 

Pracowaliśmy dla największych tuzów polskiej gospodarki. Ale też wspieraliśmy ambitnych przedsiębiorców, którzy dopiero budowali swą pozycję na rynku. Niezależnie od wielkości przedsięwzięcia, największą satysfakcję daje nam zwiększenie dochodowości firmy Partnera, który powierzył nam swoją markę.

 

Powrót do artykułów
Od 37 lat specjalizujemy się w brandingu, zwiększaniu sprzedaży oraz zarządzania marką. Skuteczna Agencja Brandingowa ➤ Sprawdź Ofertę

Social media

Kontakt

ul. Żurawia 45
00-680 Warszawa
biuro@brandlive.pl
+48 536 742 137
BRANDLIVE | AGENCJA BRANDINGOWA © Copyright 2020
Treść i schemat strony internetowej BRANDLIVE Sp. z o.o. są chronione prawem autorskim. Kopiowanie informacji lub danych dla celów komercyjnych, w szczególności korzystanie z tekstu, fragmentów tekstu lub zdjęć wymaga uprzedniej zgody BRANDLIVE Sp. z o.o. o ile nie zaznaczono inaczej. Oznakowania, które mogą być zabezpieczone na stronie BRANDLIVE Sp. z o.o. są zastrzeżone. Jest to szczególnie ważne w odniesieniu do marki BRANDLIVE i jej grupy kapitałowej oraz wszelkich związanych z nią symbolami czy znakami, takimi jak logo firmy.